Get Adobe Flash player
Vyhledat na Webu
Banner

AWA-S cup 2016 - Základní info

Ostatní závody - Propozice

 

AWA-S CUP FEEDER 2016
Třebíčská feeder liga


závod  datum              revír                      úsek               MO MRS
1.        30.4.2016         Jihlava 7/8             Klihárna          Třebíč Propozice

2.        4.6.2016           Markovka 1             Část nádrže     Třebíč Propozice

3.       24.-25.9.2016    Měřín - Balinka 1A   Část nádrže     Měřín Propozice

Bližší informace k jednotlivým závodům budou k dispozici v propozicích. V případě nepříznivého počasí (vysoká nebo zakalená voda apod.) může být závodní úsek změněn. Soutěží se dle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder pro rok 2016. Výjimkou je možnost použití třímetrového závodního vezírku, oproti původně předepsanému čtyřmetrovému.


Soutěžit se bude v kategoriích:
•    muži
•    mládež do 18 let
•    tříčlenná družstva


Bodování / hodnocení: Awa-S Cupu 2016:
Každý závod bude mít dvě kola po třech nebo čtyřech hodinách, každé kolo bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého závodu se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou kolech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.
Pořadí jednotlivých kol závodů (6 kol) se sčítá a vítězem celého ročníku Awa-S CUPU 2016 se stává závodník a družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech). Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, mládež do 18 let a družstva. První tři závodníci, první tři mládežníci a první tři družstva jednotlivých závodů budou odměněni poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár - sektorovku. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení třetího závodu. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii a první tři družstva obdrží pohár a věcné ceny. Vyhlášení každé kategorie podmiňuje účast alespoň tří závodníků.


Na všechny tři závody Awa-S Cupu 2016 bude potřebná registrace LRU !

Startovné:

Soupiska družstva může obsahovat maximálně 6 závodníků, které nelze v průběhu soutěže měnit nebo doplňovat. Závodník může figurovat pouze na soupisce jednoho družstva. Přihlášky je třeba kompletně vyplnit a zaslat nejpozději do 5.4.2016. Startovné pro celý pohár je splatné předem, nejpozději do 15.4.2016. Při zaplacení po tomto termínu se připočítává k celkové částce za družstvo 500 Kč. Jednotlivci: dospělí 1.250 Kč, mládež do 18 let 800 Kč, mládež do 15 let 500 Kč. V ceně startovného je zahrnuto občerstvení na první dvě kola (párek a pivo nebo limo). Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky 3.750 Kč + 3 x 150 Kč na pronájem vody na poslední kolo poháru - Měřín - Balinka. Takže celkem 4.200 Kč. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou, není možné zaplatit za každého člena družstva zvlášť! Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. V případě, že bude v družstvu závodník z kategorie mládež do 18 nebo do 15 let, bude startovné za družstvo poníženo poměrně o částku jeho kategorie. Po úplném vyplnění přihlášku zašlete výhradně elektronickou formou na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na základě věku členů družstva či jednotlivce Vám poté bude e-mailem zaslán výpočet požadované výše startovného. Zaplatit je možno pouze převodem na účet: 784411173, kód banky: 0800,  připište  i  název družstva kvůli snadné identifikaci platby.  Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.


Všichni závodníci musí mít platnou povolenku pro lov na revírech MRS a platný rybářský lístek. Cena jednodenní povolenky je 150 Kč, týdenní 400 Kč, roční 950 Kč.

 

Další informace najdete na stránkách Feeder klub Třebíč

Aktualizováno (Pondělí, 28 Březen 2016 09:30)

 
SPONZOŘI - REKLAMA
Banner
Banner
Banner
NAŠI PARTNEŘI
Banner
Banner
Banner
Banner
Statistiky
Počet zobrazení článků : 379946
Kdo je Online
Právě připojeni - hostů: 11